اگه نگرانی که کرونا گرفته باشی، آرامش خودت رو حفظ کن. توی خونه بمون تا نمونه‌گیر با تجربه کولایف بیاد و ازت تست بگیره.

اگر مشکوک به کرونا هستی و یا در روزای اخیر با افراد مبتلا در تماس بودی، نگران نباش. همین امروز برای رزرو تست کرونا در منزل با ما تماس بگیر. کادر نمونه‌گیر متخصص مجموعه آزمایشگاهی کولایف در کمتر از ۲ ساعت به خونه تون اعزام میشه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از خودت و خانواده ت نمونه‌گیری می‌کنه.  نتیجه ی آزمایشت در سریع‌ترین زمان، به صورت آنلاین  در اختیارت قرار می‌گیره.

الان درخواست تست کرونا واتساپ به شماره 2704424-0991 بده.

تست کرونا در منزل

علائم شایع کرونا

علائم کرونا از دست دادن چشایی

از دست دادن چشایی و بویایی

علائم کرونا تنگی نفس

تنگی نفس و درد قفسه سینه

علائم کرونا سرفه خشک

سرفه معمولا خشک مداوم، بی اشتهایی

corona virus symptoms–headache

سردرد، بدن درد و کمر درد شدید

corona virus symptoms–fever

تب شدید بالای ۳۷ درجه و عرق سرد

آزمایش مولکولی کرونا ( PCR) چیه و برای چه کسایی مناسبه؟

آزمایش مولکولی کرونا PCR، در حال حاضر تنها آزمایش تشخیص ابتلا به این ویروسه که حساسیت بالایی داره . اما یادمون نره که این تست زمانی قادر به تشخیص عفونت هستش که شما در روز ۳ تا ۵ بیماری باشین.  برای انجام این تست نمونه‌گیر از طریق سواب ترشحات انتهای مجرای بینی و حلق رو  جمع‌آوری می‌کنه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استاندارد به آزمایشگاه منتقل می‌کنه. راستی نگران نباش این تست اونقدرها هم که تصور میشه سخت یا دردناک نیست.

آزمایش آنتی‌بادی کرونا IgG, IgM (تشخیص سرولوژی) چیه و برای چه کسایی مناسبه؟

احتمالا اسم آزمایش آنتی‌بادی ‌کرونا رو شنیدی. این تست در واقع آنتی بادی IgG و IgM که بدن برای مقابله با ویروس کرونا تولید می‌کنه رو تشخیص میده. البته اگه از زمان شروع بیماری مدت زمان زیادی نگذشته باشه و هنوز سیستم ایمنی بدنت آنتی بادی به مقدار کافی تولید نکرده باشه، این تست نمی تونه معیار تشخیص مناسبی برای ابتلای شما به کرونا باشه.  آزمایش آنتی بادی کرونا با نمونه‌ی خون انجام میشه و بیشتر برای تشخیص سابقه ابتلای به بیماری یا مواجه با ویروس کاربرد داره.

آزمایش آنتی‌بادی IgG خنثی کننده کرونا (ایمنی زایی واکسن کرونا) چیه و برای چه کسانی مناسبه؟

اگر واکسن کرونا رو تزریق کرده باشی، شاید بخوای بفهمی که بدنت در مقابله با ویروس به ایمنی کافی رسیده یا نه. آزمایش آنتی بادی خنثی کننده کرونا، میزان آنتی بادی اختصاصی تولید شده در بدنت بعد از تزریق واکسن رو برات اندازه گیری میکنه. هر چی میزان این آنتی بادی بیشتر باشه، نشان دهنده ایمنی بیشتر بدن در مقابله با ویروسه. البته نتیجه آزمایش هر مقدار هم که باشه، باز هم باید همه پروتکل های بهداشتی رو رعایت کرد و ایمنی ناشی از تزریق واکسن فقط احتمال آلودگی به ویروس رو کم می کنه.

ضمناً برای اینکه بررسی میزان این آنتی بادی در بدن فایده داشته باشه، حتماً باید حداقل 2 هفته از اتمام مراحل تزریق واکسن به بدن گذشته باشه. این آزمایش هم مثل اکثر آزمایش ها، روی نمونه خون انجام میشه.

فرآیند انجام تست کرونا در منزل

۱

ثبت درخواست و رزرو

در مرحله اول با تکمیل فرم رزرو یا ارسال پیام روی واتساپ و تماس با پشتیبانی درخواست خودت رو ثبت می‌کنی.
۲

تعیین زمان نمونه‌گیری

کارشناسان پشتیبانی ما زمان اعزام نمونه‌گیر رو با شما هماهنگ می‌کنن.
۳

پرداخت

از طریق شماره کارتی که در اختیارتون قرار می‌گیره هزینه تست رو پرداخت می‌کنی.
۴

مراجعه نمونه‌گیر به منزل

نمونه‌گیر کولایف در ساعت مقرر به منزل شما میاد و ازتون نمونه لازم رو می‌گیره.
۵

جوابدهی

پس از انجام تست توسط متخصصین آزمایشگاه روی نمونه شما نتیجه آزمایش روی وب سایت ما قرار می‌گیره.

فرم رزرو تست کرونا در منزل

برای هماهنگی انجام تست باید این فرم رو تکمیل کنی. اگر ارسال پیام در بازه زمانی ۷ الی ۱۹ باشه، پشتیبانی کولایف در کمتر از ۱ ساعت باهات تماس میگیره و برای اعزام نمونه‌گیر هماهنگی‌های لازم رو انجام میده. دقت کن که اگر خارج از بازه زمانی اعلام شده فرم رو پر کنی باز هم همکاران ما با شروع ساعت اداری با شما تماس خواهند گرفت.

** در حال حاضر نمونه‌گیری تست کرونا در منزل صرفا در استان تهران امکان پذیر است.

*** هزینه خدمات نمونه گیری در محل ۱۰۵،۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت آزمایش کرونا

آزمایش آنتی بادی کرونا

تومان۱۰۱،۰۰۰

آزمایش کرونا PCR

تومان۳۴۴،۰۰۰

تست آنتی بادی و PCR

تومان۴۴۵،۰۰۰

تست ایمنی زایی واکسن کرونا

تومان۵۰،۴۴۰

  • در حال حاضر نمونه‌گیری در منزل صرفا در شهر تهران امکان پذیر می‌باشد.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

اصلا نگران نباشین چون نمونه‌گیرای کولایف همگی آموزش دیدن تا کلیه پروتکل های بهداشتی مثل پوشش کامل (ماسک، شیلد، دستکش یکبار مصرف، گان)، تعویض دستکش به ازای هر فرد، عدم تماس فیزیکی با فرد، عدم لمس سایر اجسام پس از پوشیدن دستکش رو رعایت کنن.

هیچ‌کدوم از آزمایش‌های حال حاضر کووید ۱۹ در جهان بدون خطا نیستن و شما تحت هر شرایطی همواره باید پروتکل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را رعایت کنین.

منبع: https://www.who.int

به طور معمول، هزینه انجام آزمایش پیش از مراجعه نمونه‌گیر به طور کامل از طریق کارت به کارت دریافت میشه اما در صورتی که تعداد متقاضیان بیشتر از 3 نفر باشه، بخشی از هزینه انجام آزمایش بعد از آماده سازی جواب و پیش از ارائه قابل تسویه هستش.

نمونه گیری از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در کلیه روزهای غیر تعطیل انجام می گیره. انجام نمونه گیری در ساعات غیر از ساعت‌هایی که ذکر شده یا روزای تعطیل، بعد از هماهنگی امکان پذیره.

خیر، نیاز به آمادگی خاصی قبل از انجام تست نیست.

بله؛ آزمایشگاه مرکزی کولایف تحت نام آزمایشگاه دکتر فلاحی با استناد به نامه شماره ۳۵۹۵۵/ص/۱۳۹۹ که در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ از معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی و آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده مجوز رسمی انجام این آزمایش‌ها رو دریافت کرده.

در صورت نیاز به مشاوره تلفنی می‌تونی با شماره پشتیبانی ما تماس بگیری.

Open chat
1
برای رزرو و اطلاعات بیشتر پیام دهید.