تست کرونا در محل کار

این روزها با توجه به بحران همه‌گیری کرونا و شرایط اقتصادی خاص بوجود آمده، شرکت و سازمانی که پرسنل سلامتی دارد، شرایط بهتری برای ادامه حیات خواهد داشت. از آنجا که سرعت شیوع بیماری کرونا بسیار بالاست، تجربه چند ماه اخیر نشان داده بسیاری از شرکت‌هایی که نتوانسته‌اند به موقع کارکنان آلوده به ویروس را شناسایی کنند بواسطه همه‌گیری در کل مجموعه گاها، حتی مجبور به تعطیلی بنگاه اقتصادی خود شده‌اند. از این رو تشخیص به موقع بیماری، سرمایه‌گذاری ارزشمندی در راستای بقای کسب و کار خواهد بود. مجموعه آزمایشگاهی کولایف در راستای همراهی با کسب و کارهای مختلف، خدمات ویژه تست کرونا برای شرکت‌ها و سازمان‌ها در نظر گرفته است.

اگر شما هم یک مدیر دغدغه‌مند و نگران سلامت کارکنان خود هستید، همین امروز برای انجام تست کرونا در محل کار اقدام نمایید.

تست کرونا در محل کار

فرم رزرو تست کرونا در محل کار

لطفا برای هماهنگی انجام تست این فرم را تکمیل نمایید. در صورت ارسال پیام در بازه زمانی ۷ الی ۱۹ پشتیبانی کولایف در کمتر از ۱ ساعت با شما تماس خواهد گرفت و هماهنگی‌های لازم برای اعزام نمونه‌گیر انجام ‌خواهد شد.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

علائم شایع کرونا

علائم کرونا از دست دادن چشایی
از دست دادن حس بویایی و چشایی
علائم کرونا تنگی نفس
تنگی نفس و درد قفسه سینه
علائم کرونا سرفه خشک
سرفه خشک
سردرد و بدن درد شدید
تب شدید و عرق سرد

آزمایش مولکولی کرونا PCR چیست و برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

آزمایش مولکولی کرونا به روش PCR در حال حاضر تنها آزمایش دقیق تشخیص ابتلا به ویروس کووید ۱۹ می‌باشد که از حساسیت بالایی برخوردار است. این تست قادر به تشخیص عفونت فعال در روزهای ۳ تا ۵ بیماری بوده و اگر زودتر از این زمان انجام شود این امکان وجود دارد که نتیجه منفی کاذب ود. برای انجام این تست، نمونه‌گیر از طریق سواب ترشحات انتهای حلق و بینی را جمع آوری نموده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استاندارد، نمونه را به آزمایشگاه مرکزی کولایف منتقل می نماید.

آزمایش آنتی‌بادی کرونا IgG, IgM (تشخیص سرولوژی) چیست و برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

تست آنتی‌بادی کرونا در واقع آنتی بادی‌های اختصاصی IgG و IgM که توسط سیستم ایمنی بدن برای مقابله با ویروس کووید ۱۹ تولید می‌شود را اندازه‌گیری می‌کند. اگر از زمان شروع بیماری مدت زمان زیادی نگذشته باشد و یا هنوز سیستم ایمنی بدن به میزان زیادی آنتی بادی تولید نکرده باشد، این تست معیار مناسبی برای سنجش ابتلای افراد به کرونا نیست. آزمایش آنتی بادی کرونا با نمونه خون انجام شده و بیشتر جهت تشخیص سابقه ابتلا به بیماری کاربرد دارد.

فرآیند انجام تست کرونا برای سازمان‌ها و شرکت‌ها

۱

ثبت درخواست

شما می‌توانید به سه روش (تکمیل فرم رزرو، ارسال پیام روی واتس اپ و تماس با پشتیبانی) درخواست خود برای نمونه گیری را ثبت نمایید.
۲

هماهنگی برای انجام نمونه‌گیری

کارشناسان پشتیبانی ما در کمتر از یک ساعت برای انجام هماهنگی و دریافت اطلاعات با شما تماس خواهند گرفت.
۳

دریافت لیست و پیش پرداخت

برای انجام خدمات پیش فاکتور صادر شده و پس از تایید شما، لیست مشخصات پرسنل از شما دریافت می‌گردد و پیش پرداخت واریز می شود.
۴

مراجعه نمونه‌گیر و جمع آوری نمونه

نمونه‌گیر کولایف در ساعت مقرر به محل کار شما آمده و از پرسنل شما نمونه‌گیری خواهد کرد.
۵

جوابدهی

پس از انجام تست توسط متخصصین آزمایشگاه روی نمونه شما نتیجه آزمایش برای سازمان شما ارسال می‌شود.
۶

تسویه حساب و صدور فاکتور رسمی

در مرحله آخر فاکتور رسمی صادر شده و تسویه حساب توسط شما انجام خواهد شد.

برخی از مشتریان ما

  • شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران
  • شرکت پارس الکتریک
  • شرکت رهپویان پردازش گستر صحرا (فونیکس)
  • شرکت بهپرداز همراه سامانه اول (بهسا)
  • شرکت سرمایه گزاری گروه توسعه ملی

سوالات متداول

بله؛ در صورتی که تعداد متقاضیان بیشتر باشد، با توجه به کاهش هزینه‌های تمام شده، هزینه آزمایش مشمول تخفیف می‌شود.

بله؛ برای هر فرد، نمونه گیری از حلق و بینی از طریق دو عدد سواب جداگانه انجام می‌گیرد.

هیچ‌کدام از آزمایش‌های حال حاضر کووید ۱۹ در جهان بدون خطا نبوده و شما تحت هر شرایطی همواره باید پروتکل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را رعایت کنید.

بله؛ پس از انجام آزمایش و ارائه جواب ها، فاکتور رسمی مورد تایید دارایی برای شما صادر خواهد شد.

بخشی از هزینه کل به عنوان پیش پرداخت از متقاضی دریافت شده و تسویه نهایی پس از انجام کامل آزمایش‌ها و تحویل همه نتایج و صدور فاکتور رسمی دریافت می‌گردد.

بله؛ در زمینه زمانبندی نمونه گیری، تعداد دفعات نمونه و نوع آزمایش ها انعطاف کامل وجود داشته و ما می توانیم بر اساس نیاز شرکت شما، خدمات لازم را داشته باشیم.

نمونه گیری از ساعت ۷:۰۰ الی۱۸:۰۰ در کلیه روزهای غیر تعطیل انجام می گیرد. انجام نمونه گیری در ساعات غیر از ساعت‌هایی که ذکر شده یا روزای تعطیل، بعد از هماهنگی امکان پذیر خواهد بود.

خیر، نیاز به آمادگی خاصی قبل از انجام تست نیست.

کلیه جواب ها پس از آماده شدن، در قالب فایل های جداگانه PDF به ازای هر فرد، برای نماینده متقاضی ارسال می‌شود. ارسال سریع و بخش بخش نتایج آماده شده هم امکان پذیر خواهد بود.

بله؛ آزمایشگاه مرکزی کولایف تحت نام آزمایشگاه دکتر فلاحی با استناد به نامه شماره ۳۵۹۵۵/ص/۱۳۹۹ که در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ از معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی و آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده مجوز رسمی انجام این آزمایش‌ها رو دریافت كرده است.

Open chat
1
برای رزرو و اطلاعات بیشتر پیام دهید