پیام مدیرعامل

به عنوان یک ایرانی وقتی در جمع دوستان و آشنایان و صاحبین کسب و کار حضور پیدا می‌کنم، غالبا یکی از مباحث مورد طرح در جلسات بحث و بررسی در مورد عقب ماندگی، توسعه نیافتگی و شکاف پیشرفت کشورمان با کشورهای توسعه یافته است و در بین عوامل و ریشه های مختلف این توسعه نیافتگی عمدتا به دنبال مقصرهای داخلی و خارجی هستیم و به پیشرفت کشورهای توسعه یافته غبطه می خوریم.

و به عنوان یک فعال حوزه سلامت، تجربه چندین ساله ام نشان می‌دهد که این ره به جایی نمی‌رسد و بهتر است به جای آنکه مرتب این فاصله را ببینیم و به شکاف‌ها حسرت بخوریم و دچار یاس و ناامیدی شویم با توکل به خدا و با تکیه به توانمندی‌های خود و جوانان این کشور، به از بین بردن این فاصله با سرعت هر چه تمام‌تر اقدام نماییم.

در همین راستا با توجه به اینکه این فاصله در حوزه خدمات سلامت و پزشکی نیز وجود دارد و عملکرد نهادهای این حوزه با وجود پیشرفت های متعدد، هنوز با کشورهای توسعه‌یافته فاصله دارند، برآن شدیم تا با افراد علاقه‌مند و با دغدغه در مورد سازندگی و خلق تجارب متمایز کمک نمائیم تا یک بنای متفاوت در ارائه خدمات پزشکی ایجاد نماییم.

در این تجربه به دنبال آن هستیم که دنیادیدگی و پختگی را با انرژی جوانی و خلاقیت در آمیزیم و یک ترکیب درست و بجا از این دو نیرو در خلق کولایف داشته باشیم.

در کولایف تلاش می‌کنیم در چارچوب اخلاق حرفه‌ای و اخلاق پزشکی وارد خط قرمزهای اخلاقی نشویم و قانون مداری، شفافیت مالی، امانت‌داری، مسولیت‌پذیری و یکپارچگی در خدماتمان را به عنوان ارزش‌های اصلی مد‌نظر قرار دهیم و از ورود به حیطه طب سیاه دوری نمائیم.

همچنین در کولایف به دنبال آن هستیم به واسطه تجربه و تخصص در صنعت آزمایشگاهی و بهره گیری از مدل فعالیتی مدرن و کارا و همچنین استفاده از فناوری‌های جدید، یک برند حرفه‌ای ارائه و از مخاطبین و مشتریان حمایت و حفاظت کنیم و بکوشیم بهترین خدمات را عرضه کنیم.

در نهایت ضمن تشکر از اینکه از وب سایت ما دیدن می‌کنید و با امید به اینکه توانسته باشید اطلاعات مفید و مورد نیازتان را از وب سایت آزمایشگاه‌ های یکپارچه کولایف دریافت کرده باشید، از آنجایی که هیچ سیستمی بدون بازخورد بهبود پیدا نمی کند، به صورت کاملا جدی به دنبال نکات، نظرات و پیشنهادات شما هستیم تا بتوانیم به صورت مستمر بهبود در عملیات و جهت‌گیری خود داشته باشیم و با کمک شما مخاطبین و مشتریان عزیز کمک کنیم تا هر چه سریعتر خدماتی در خور مردم عزیزمان ایجاد نماییم.

ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com