پیام مدیرعامل

به عنوان یک ایرانی وقتی در جمع دوستان و آشنایان و صاحبین کسب‌و‌کار حضور پیدا می‌کنم، غالبا یکی از مباحث مورد طرح در جلسات بحث و بررسی در مورد عقب ماندگی، توسعه نیافتگی و شکاف پیشرفت کشورمان با کشورهای توسعه یافته است و در بین عوامل و ریشه‌های مختلف این توسعه نیافتگی عمدتاً به دنبال مقصرهای داخلی و خارجی هستیم و به پیشرفت کشورهای توسعه یافته غبطه می‌خوریم.

و به عنوان یک فعال حوزه سلامت، تجربه چندین ساله‌ام نشان می‌دهد که این ره به جایی نمی‌رسد و بهتر است به جای آنکه مرتب این فاصله را ببینیم و به شکاف‌ها حسرت بخوریم و دچار یاس و ناامیدی شویم با توکل به خدا و با تکیه به توانمندی‌های خود و جوانان این کشور، به از بین بردن این فاصله با سرعت هر چه تمام‌تر اقدام نماییم.

در همین راستا با توجه به اینکه این فاصله در حوزه خدمات سلامت و پزشکی نیز وجود دارد و عملکرد نهادهای این حوزه با وجود پیشرفت‌های متعدد، هنوز با کشورهای توسعه‌یافته فاصله دارند، برآن شدیم تا با افراد علاقه‌مند و با دغدغه در مورد سازندگی و خلق تجارب متمایز کمک نمائیم تا یک بنای متفاوت در ارائه خدمات پزشکی ایجاد نماییم.

در این تجربه به دنبال آن هستیم که دنیادیدگی و پختگی را با انرژی جوانی و خلاقیت در آمیزیم و یک ترکیب درست و بجا از این دو نیرو در خلق کولایف داشته باشیم.

در کولایف تلاش می‌کنیم در چارچوب اخلاق حرفه‌ای و اخلاق پزشکی وارد خط قرمزهای اخلاقی نشویم و قانون‌مداری، شفافیت مالی، امانت‌داری، مسولیت‌پذیری و یکپارچگی در خدماتمان را به عنوان ارزش‌های اصلی مد‌نظر قرار دهیم و از ورود به حیطه طب سیاه دوری نمائیم.

همچنین در کولایف به دنبال آن هستیم به واسطه تجربه و تخصص در صنعت آزمایشگاهی و بهره‌گیری از مدل فعالیتی مدرن و کارا و همچنین استفاده از فناوری‌های جدید، یک برند حرفه‌ای ارائه و از مخاطبین و مشتریان حمایت و حفاظت کنیم و بکوشیم بهترین خدمات را عرضه کنیم.

در نهایت ضمن تشکر از اینکه از وب‌سایت ما دیدن می‌کنید و با امید به اینکه توانسته باشید اطلاعات مفید و مورد نیازتان را از وب‌سایت آزمایشگاه‌‌های یکپارچه کولایف دریافت کرده باشید، از آنجایی که هیچ سیستمی بدون بازخورد بهبود پیدا نمی‌کند، به صورت کاملاً جدی به دنبال نکات، نظرات و پیشنهادات شما هستیم تا بتوانیم به صورت مستمر بهبود در عملیات و جهت‌گیری خود داشته باشیم و با کمک شما مخاطبین و مشتریان عزیز کمک کنیم تا هر چه سریعتر خدماتی در خور مردم عزیزمان ایجاد نماییم.

ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com