‌بنیانگذاران

شرکت نواندیشان همراه سلامت فرجاد
شرکت نواندیشان همراه سلامت فرجاد
شرکت اندیشه‌آزمای مهام
شرکت اندیشه‌آزمای مهام
دکتر مهرداد ضرغامی
بنیان‌گذار و عضو هیئت مدیره
دکتر مهرداد ضرغامی
بنیان‌گذار و عضو هیئت مدیره

تخصص: علوم آزمایشگاهی
تحصیلات:

  1. دکترای حرفه‌ای علوم آزمایشگاهی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، سال 1365-1373
  2. دوره دکترای مدیریت استراتژی DBA، موسسه ماهان، سال ۱۳۹۸ تا هم‌اکنون
  3. دوره مدیریت، دانشگاه تهران، سال 1386
  4. فوق دیپلم علوم آزمایشگاهی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سال ۱۳۶۲-۱۳۶۴

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:
آقای دکتر ضرغامی پس از پایان تحصیلات خود در رشته دکترای علوم آزمایشگاهی طرح خود را به عنوان مسئول فنی آزمایشگاه پلی‌کلینیک بوعلی قم در سازمان تامین اجتماعی گذراندند. ایشان در سال ۱۳۷۶ آزمایشگاه دانش قم را تاسیس کرده و در حال حاضر نیز به عنوان موسس و مسئول فنی این مجموعه مشغول به فعالیت هستند. سال ۱۳۷۹ آقای دکتر موفق به تاسیس اولین مرکز تصویربرداری پزشکی استان قم با نام پرتو طب آزما شده و هم اکنون هم عضو هیئت مدیره این مجموعه تشخیصی می‌باشند. یکی دیگر از سوابق اجرایی ایشان در این سال‌ها، مسئولیت فنی آزمایشگاه مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم به مدت ۶ سال بود. شوق فراوان به ارائه خدمات تشخیصی و تسهیل این فرآیند باعث شد تا سال ۱۳۹۰ به عنوان مدیرعامل در اولین مرکز رادیوتراپی استان قم مشغول به فعالیت باشند. سال ۱۳۹۲ ایشان به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره در دومین مرکز تصویربرداری استان قم با نام تابش پرتو منصوب شدند. روحیه کارآفرینی و هدف‌های بزرگی که در راستای ارتقای سلامت هم‌وطنان بود دلیلی محکم بود برای تاسیس گروه تشخیصی درمانی فرجاد و ایشان در حال حاضر نیز با سمت موسس و رئیس هیئت مدیره در این مجموعه مشغول به فعالیت می‌باشند. لازم به ذکر است که این گروه در حوزه‌های مختلفی همچون تصویربرداری پزشکی، آنکولوژی، آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی در شهر قم فعالیت می‌کند و یکی از مجموعه‌های موفق تشخیصی در این شهر می‌باشد. آقای دکتر ضرغامی سال ۱۳۹۶ اولین آزمایشگاه ژنتیک استان قم را با نام آریا ژن با همکاری گروه فرجاد تاسیس کردند. تجربه‌ی سالیان متوالی کارآفرینی موفق در زمینه علوم آزمایشگاهی و تشخیصی و بازدید از آزمایشگاه‌های شبکه‌ای اروپایی باعث شد تا سال ۱۳۹۵ ایده اولیه تاسیس کولایف شکل بگیرد. ایشان ایده را ابتدا در انجمن علوم آزمایشگاهی مطرح نمود که مورد استقبال هیئت مدیره انجمن واقع نشد. در راستای عملیاتی کردن این ایده یک قرارداد همکاری برای انتقال دانش فنی با یک آزمایشگاه فرانسوی امضا شد و آقای دکتر موفق شدند تا با همکاری جامعه آزمایشگاهی و گروه فرجاد مرحله عملیاتی این پروژه را در سال ۱۳۹۷ شروع کنند. ایده‌ی آزمایشگاه‌های یکپارچه کولایف برخلاف آنچه به ظاهر تصور می‌شد با هدف رونق و پیشرفت آزمایشگاه‌های کوچک و ایجاد یک بستر مناسب جهت فارغ‌التحصیلان گروه‌های مختلف آزمایشگاهی بالینی و پاتولوژی برای داشتن کسب و کار شخصی و بالابردن سطح کیفی خدمات استوار بوده و ایشان همچون سال‌های گذشته با روحیه کارآفرینی خود، این بار در استان تهران و با هدف گسترش این مجموعه در سراسر کشور به رشد این مجموعه همچون سایر تجربیات موفق قبلی بسیار امیدوار هستند. از دیگر سوابق ایشان به ۸ سال عضویت در هیئت مدیره نظام پزشکی استان قم و عضویت در هیئت مدیره اتاق تعاون این استان از سال ۱۳۸۶ تا هم‌اکنون را می‌توان نام برد.

دکتر فرشید گل‌زاده کرمانی
بنیان‌گذار، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره
دکتر فرشید گل‌زاده کرمانی
بنیان‌گذار، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره

تخصص: کارآفرینی، مدیریت و توسعه کسب‌وکار

تحصیلات:

  • دکتری مدیریت دانش، دانشگاه شفیلد انگلستان، سال 1388 تا 1393
  • کارشناسی ارشد مدیریت MBA، دانشگاه صنعتی شریف، سال 1381 تا 1383
  • کارشناسی مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف، سال 1373 تا 1378
  • دیپلم ریاضی- فیزیک، دبیرستان استعدادهای درخشان (سمپاد)، سال 1369 تا 1373

 

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

دکتر گل‌زاده از سال 93 تا 97 به عنوان عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، طرح تحول راهبردی رفاه را در قالب ده پروژه استراتژیک اجرا کرد که در نتیجه آن: بازسازی کامل زیرساخت‌های شرکت در حوزه‌های مختلف و بازطراحی برند رفاه که موجب احیاء دوباره این نشان تجاری ملی شد. صنعت خرده‌فروشی در سال‌های گذشته، توسعه قابل ملاحظه‌ای یافت و اولین اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور تاسیس و دکتر گل‌زاده از سال 95 به عنوان عضو هیئت رییسه اتحادیه انتخاب شد.

انتخاب ایشان به عنوان کارآفرین برتر و انتخاب شرکت رفاه به عنوان واحد برتر اشتغالزای کشور، رتبه اول از نظر شاخص بازده فروش در سال 96 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی ایران و کسب جایزه کارآفرین ِ نوآور کشورهای اسلامی در همایش نخبگان اقتصادی جهان اسلام در اجلاس سازمان همکاری کشورهای اسلامی در مالزی (به جهت توسعه کیفی و کمی، اشتغال زایی جوانان، استفاده از فناوری و نوآوری های متعدد در بسط و گسترش کسب و کار) برخی دستاوردهای کارآفرینی ایشان در این دوره است.

در سال‌های 95 و 96، به عنوان عضو هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس، طرح سازمان تجاری باشگاه‌های ورزشی ایران را دنبال کرد. دکتر گل‌زاده در سال 92 تا 93 به عنوان عضو هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری خارجی ایران (ایفیک)، استراتژی توسعه سرمایه‌گذاری خارجی ایران را تدوین و به عنوان عضو ناظر در شرکت ایهاگ در دسلدورف، سبد سرمایه‌ ایران در شرکت‌های خارجی را ارزیابی نمود.

فرشید گل‌زاده در سال 90 تا 92 همزمان با تحصیل دوره دکتری در انگلیس، در تاسیس هلدینگ سرمایه‌گذاری رامان مشارکت و با جذب سرمایه برخی ایرانیان خارج از ایران، توسعه برخی شرکت‌ها در صنایع مختلف ایران را دنبال کرد.

تاسیس و مدیریت شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی در بین سال‌های 79 تا 88 از جمله شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا (تنها تولیدکننده سیستم‌های پیام‌کوتاه در اپراتورهای موبایل در کشور)، شرکت مهندسی مشاور سامان (مجری طرح‌های مهندسی ارزش پروژه‌های شهری، برنامه استراتژیک صنعت مس کشور، بازطراحی ارتباطات بازاریابی صنعت بانکداری)، شرکت فناوری و نوآوری هیرسا (مشاور مدیریت و مرکز آموزش)، شرکت ارگ بین‌المللی (مجری پروژه پایلوت دولت الکترونیکی در ایران در سال‌های 82 تا 84)، شرکت فرآسیا (شرکت تخصصی فناوری اطلاعات در صنعت بیمه) و ... از دیگر سوابق اجرایی دکتر گل‌زاده است.

ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com