اعضای هیئت مدیره

دکتر مهرداد ضرغامی
بنیان‌گذار، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره
دکتر مهرداد ضرغامی
بنیان‌گذار، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

تخصص: علوم آزمایشگاهی
تحصیلات:

 1. دکترای حرفه‌ای علوم آزمایشگاهی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، سال 1365-1373
 2. دوره دکترای مدیریت استراتژی DBA، موسسه ماهان، سال ۱۳۹۸ تا هم‌اکنون
 3. دوره مدیریت، دانشگاه تهران، سال 1386
 4. فوق دیپلم علوم آزمایشگاهی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سال ۱۳۶۲-۱۳۶۴

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:
آقای دکتر ضرغامی پس از پایان تحصیلات خود در رشته دکترای علوم آزمایشگاهی طرح خود را به عنوان مسئول فنی آزمایشگاه پلی‌کلینیک بوعلی قم در سازمان تامین اجتماعی گذراندند. ایشان در سال ۱۳۷۶ آزمایشگاه دانش قم را تاسیس کرده و در حال حاضر نیز به عنوان موسس و مسئول فنی این مجموعه مشغول به فعالیت هستند. سال ۱۳۷۹ آقای دکتر موفق به تاسیس اولین مرکز تصویربرداری پزشکی استان قم با نام پرتو طب آزما شده و هم اکنون هم عضو هیئت مدیره این مجموعه تشخیصی می‌باشند. یکی دیگر از سوابق اجرایی ایشان در این سال‌ها، مسئولیت فنی آزمایشگاه مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم به مدت ۶ سال بود. شوق فراوان به ارائه خدمات تشخیصی و تسهیل این فرآیند باعث شد تا سال ۱۳۹۰ به عنوان مدیرعامل در اولین مرکز رادیوتراپی استان قم مشغول به فعالیت باشند. سال ۱۳۹۲ ایشان به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره در دومین مرکز تصویربرداری استان قم با نام تابش پرتو منصوب شدند. روحیه کارآفرینی و هدف‌های بزرگی که در راستای ارتقای سلامت هم‌وطنان بود دلیلی محکم بود برای تاسیس گروه تشخیصی درمانی فرجاد و ایشان در حال حاضر نیز با سمت موسس و رئیس هیئت مدیره در این مجموعه مشغول به فعالیت می‌باشند. لازم به ذکر است که این گروه در حوزه‌های مختلفی همچون تصویربرداری پزشکی، آنکولوژی، آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی در شهر قم فعالیت می‌کند و یکی از مجموعه‌های موفق تشخیصی در این شهر می‌باشد. آقای دکتر ضرغامی سال ۱۳۹۶ اولین آزمایشگاه ژنتیک استان قم را با نام آریا ژن با همکاری گروه فرجاد تاسیس کردند. تجربه‌ی سالیان متوالی کارآفرینی موفق در زمینه علوم آزمایشگاهی و تشخیصی و بازدید از آزمایشگاه‌های شبکه‌ای اروپایی باعث شد تا سال ۱۳۹۵ ایده اولیه تاسیس کولایف شکل بگیرد. ایشان ایده را ابتدا در انجمن علوم آزمایشگاهی مطرح نمود که مورد استقبال هیئت مدیره انجمن واقع نشد. در راستای عملیاتی کردن این ایده یک قرارداد همکاری برای انتقال دانش فنی با یک آزمایشگاه فرانسوی امضا شد و آقای دکتر موفق شدند تا با همکاری جامعه آزمایشگاهی و گروه فرجاد مرحله عملیاتی این پروژه را در سال ۱۳۹۷ شروع کنند. ایده‌ی آزمایشگاه‌های یکپارچه کولایف برخلاف آنچه به ظاهر تصور می‌شد با هدف رونق و پیشرفت آزمایشگاه‌های کوچک و ایجاد یک بستر مناسب جهت فارغ‌التحصیلان گروه‌های مختلف آزمایشگاهی بالینی و پاتولوژی برای داشتن کسب و کار شخصی و بالابردن سطح کیفی خدمات استوار بوده و ایشان همچون سال‌های گذشته با روحیه کارآفرینی خود، این بار در استان تهران و با هدف گسترش این مجموعه در سراسر کشور به رشد این مجموعه همچون سایر تجربیات موفق قبلی بسیار امیدوار هستند. از دیگر سوابق ایشان به ۸ سال عضویت در هیئت مدیره نظام پزشکی استان قم و عضویت در هیئت مدیره اتاق تعاون این استان از سال ۱۳۸۶ تا هم‌اکنون را می‌توان نام برد.

مهندس علی عرفانی
مدیر تامین و عضو هیئت مدیره
مهندس علی عرفانی
مدیر تامین و عضو هیئت مدیره

تخصص: بازرگانی و تجهیزات پزشکی
تحصیلات:

 •  لیسانس فیزیک کاربردی، دانشگاه آزاد تهران مرکز، سال 1370-1374

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای علی عرفانی پس از تکمیل تحصیلات دوره لیسانس در رشته فیزیک کاربردی دانشگاه آزاد، با جمعی از دوستان خود شرکت کامپیوتری تاسیس نموده و تا سال ۱۳۷۸ در این مجموعه مشغول به کار بود. پس از آن ایشان در سال 1378 به عنوان مهندس فروش وارد شرکت فن‌آوری آزمایشگاهی شده و در سمت‌های مختلفی مانند مدیر منطقه‌ای، مدیر محصول و پروژه فعالیت کرده و هم اکنون نیز  به عنوان مدیر گروه در این شرکت مشغول به فعالیت می‌باشند. آقای علی عرفانی با توجه به سوابق کاری و کارنامه درخشان خود در حوزه تجهیزات آزمایشگاه از دانش و تخصص خوبی برخوردار بوده و هم اکنون به عنوان مدیر تامین و عضو هیئت مدیره در آزمایشگاه‌های یکپارچه کولایف فعالیت می‌نمایند. ایشان با هدف ارتقا سلامت با بهره‌گیری از تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا به این مجموعه آزمایشگاهی پیوسته اند.

دکتر فرشید گل‌زاده کرمانی
هم‌بنیان‌گذار و عضو هیئت‌مدیره
دکتر فرشید گل‌زاده کرمانی
هم‌بنیان‌گذار و عضو هیئت‌مدیره

تخصص: کارآفرینی، مدیریت و توسعه کسب‌وکار

تحصیلات:

 • دکتری مدیریت دانش، دانشگاه شفیلد انگلستان، سال 1388 تا 1393
 • کارشناسی ارشد مدیریت MBA، دانشگاه صنعتی شریف، سال 1381 تا 1383
 • کارشناسی مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف، سال 1373 تا 1378
 • دیپلم ریاضی- فیزیک، دبیرستان استعدادهای درخشان (سمپاد)، سال 1369 تا 1373

 

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

دکتر گل‌زاده از سال 93 تا 97 به عنوان عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، طرح تحول راهبردی رفاه را در قالب ده پروژه استراتژیک اجرا کرد که در نتیجه آن: بازسازی کامل زیرساخت‌های شرکت در حوزه‌های مختلف و بازطراحی برند رفاه که موجب احیاء دوباره این نشان تجاری ملی شد. صنعت خرده‌فروشی در سال‌های گذشته، توسعه قابل ملاحظه‌ای یافت و اولین اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور تاسیس و دکتر گل‌زاده از سال 95 به عنوان عضو هیئت رییسه اتحادیه انتخاب شد.

انتخاب ایشان به عنوان کارآفرین برتر و انتخاب شرکت رفاه به عنوان واحد برتر اشتغالزای کشور، رتبه اول از نظر شاخص بازده فروش در سال 96 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی ایران و کسب جایزه کارآفرین ِ نوآور کشورهای اسلامی در همایش نخبگان اقتصادی جهان اسلام در اجلاس سازمان همکاری کشورهای اسلامی در مالزی (به جهت توسعه کیفی و کمی، اشتغال زایی جوانان، استفاده از فناوری و نوآوری های متعدد در بسط و گسترش کسب و کار) برخی دستاوردهای کارآفرینی ایشان در این دوره است.

در سال‌های 95 و 96، به عنوان عضو هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس، طرح سازمان تجاری باشگاه‌های ورزشی ایران را دنبال کرد. دکتر گل‌زاده در سال 92 تا 93 به عنوان عضو هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری خارجی ایران (ایفیک)، استراتژی توسعه سرمایه‌گذاری خارجی ایران را تدوین و به عنوان عضو ناظر در شرکت ایهاگ در دسلدورف، سبد سرمایه‌ ایران در شرکت‌های خارجی را ارزیابی نمود.

فرشید گل‌زاده در سال 90 تا 92 همزمان با تحصیل دوره دکتری در انگلیس، در تاسیس هلدینگ سرمایه‌گذاری رامان مشارکت و با جذب سرمایه برخی ایرانیان خارج از ایران، توسعه برخی شرکت‌ها در صنایع مختلف ایران را دنبال کرد.

تاسیس و مدیریت شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی در بین سال‌های 79 تا 88 از جمله شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا (تنها تولیدکننده سیستم‌های پیام‌کوتاه در اپراتورهای موبایل در کشور)، شرکت مهندسی مشاور سامان (مجری طرح‌های مهندسی ارزش پروژه‌های شهری، برنامه استراتژیک صنعت مس کشور، بازطراحی ارتباطات بازاریابی صنعت بانکداری)، شرکت فناوری و نوآوری هیرسا (مشاور مدیریت و مرکز آموزش)، شرکت ارگ بین‌المللی (مجری پروژه پایلوت دولت الکترونیکی در ایران در سال‌های 82 تا 84)، شرکت فرآسیا (شرکت تخصصی فناوری اطلاعات در صنعت بیمه) و ... از دیگر سوابق اجرایی دکتر گل‌زاده است.

تیم مدیریت

مهندس احسان اردستانی
قائم مقام و مدیر پروژه
مهندس احسان اردستانی
قائم مقام و مدیر پروژه

تخصص: توسعه کسب و کار، طراحی سازمان

تحصیلات:

 • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (سیستم ها) از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) (سال 1387)
 •  کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان (سال 1384)

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای مهندس احسان اردستانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه پلی تکنیک تهران می‌باشند . ایشان دارای 13 سال سابقه در حوزه های مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار و تحول سازمانی در شرکت های مختلف بوده است. سازمان مدیریت صنعتی، گروه مپنا، شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران، شرکت فناپ و شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه بخشی از شرکت هایی بوده اند که ایشان در آن به توسعه و تحول سازمانی فعالیت داشته اند. آخرین تجربه ایشان به عنوان مدیر توسعه فروشگاه های زنجیرهای رفاه بوده است که با هدف توسعه فروشگاه های این شرکت در کل کشور انجام شده است. همکاری در کولایف از سال 1397 آغاز و هدف از فعالیت در کولایف همکاری در توسعه یک کسب و کار حرفه ای و مدرن و ارائه خدمات درمانی در ترازی متفاوت می باشد و امیدواریم بتوانیم این هدف را برآورده کنیم.

دکتر فرزانه مشیری
مدیر ارشد عملیات آزمایشگاهی
دکتر فرزانه مشیری
مدیر ارشد عملیات آزمایشگاهی

تخصص: سرطان شناسی مولکولی

تحصیلات:

 • Post Doc.، Molecular Oncology، Ohio State Medical University، آمریکا، 2014
 • PhD، Molecular Oncology & Pharmacology، Ferrara University، ایتالیا، 2012
 • PhD ، پزشکی مولکولی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، 1387

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

خانم دکتر فرزانه مشیری PhD رشته پزشکی مولکولی را سال ۱۳۸۷ در دانشگاه علوم پزشکی تهران با موفقیت سپری کردند. ایشان همچنین دوره های علمی و تحقیقات خود را در مقاطع PhD و Post Doc در رشته سرطان شناسی مولکولی در مراکز دانشگاهی و بیمارستانی ایتالیا (Ferrara University) و آمریکا (Comprehensive Cancer Center, Ohio State Medical University) در زمینه شناسایی بیومارکرهای مولکولی جهت تشخیص زودهنگام سرطان و Personalized Medicine طی نمودند. ایشان از سال 1396 در ایران برای پیشبرد طرح های سلامت ملی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه راه اندازی آزمایشگاه های تشخیصی تخصصی همکاری داشته اند.

دکتر الهه کیهانی
مدیر فنی آزمایشگاه
دکتر الهه کیهانی
مدیر فنی آزمایشگاه

تخصص: پاتولوژی بالینی و تشریحی

تحصیلات:

 • دوره ی آموزشی پاتولوژی عضله ، پاریس، سال 2002
 • بورد تخصصی پاتولوژی بالینی و تشریحی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، سال 1374
 • پزشکی عمومی، دانشگاه پزشکی تهران، سال 1369

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

خانم دکتر الهه کیهانی پس از گذراندن دوره‌ی پزشکی خود در دانشگاه پزشکی تهران، موفق به اخذ بورد تخصصی پاتولوژی بالینی و تشریحی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1374 شدند. پس از اتمام دوره‌ی تحصیل ایشان به مسئولیت  اداره امور تجهیزات آزمایشگاه‌های وزارت بهداشت منصوب شده و تا سال 1377 در این اداره مشغول فعالیت بودند. ایشان از همان سال تاکنون مسئول فنی آزمایشگاه سپید می‌باشند. خانم دکتر کیهانی در سال 1380 دوره پاتولوژی عضله را با موفقیت در پاریس گذراندند و در طی این سال‌ها مسئول فنی آزمایشگاه پاتولوژی مرکز تحقیقات ژنتیک، بانک خون و آزمایشگاه بیمارستان توان بخشی رفیده بوده‌اند. ایشان همچنین از سال 1384 تا کنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی بوده‌اند. از دیگر سوابق اجرایی و پژوهشی ایشان می‌توان عضویت در انجمن پاتولوژی شاخه البرز، عضویت در هیئت مدیره موسس صندوق نیکوکاری پزشکان ورودی 1362 دانشگاه علوم پزشکی تهران و تالیف کتاب "مقدمه ای بر هیستوپاتولوژی عضله" ، ویراستاری کتاب "پایه آسیب شناسی بیماریها" زیر نظر استاد مسلم بهادری و تالیف 27 مقاله به زبان انگلیسی و فارسی در زمینه مولکولار پاتولوژی نام برد. با نگاه به "دنياي در حال تغيير "اطراف ، گاه تعجب و گاه احساس شادماني مي كني- ازينكه هستي و نظاره گر اين تغييرات. دنياي واقعي امروز شايد از آنچه سالهاي نه چندان دور ديروز برايش آموزش ديده اي متفاوت باشد و اينكه امروز براي ارائه ي خدمات نوين تشخيصي ، كنترل هزينه ها و شايد از همه مهمتر كار گروهي تشخيصي(Diagnostic team-work) بايد با گروه حركت كني - گروهي كه مختصات آن را در کولایف مي توان يافت. جمعي از متخصصين كارآزموده در فيلدهاي مختلف تشخيصي - تحت نظارت استانداردهاي روز دنيا- با بهره وري از آخرين تكنولوژي هاي به روز كه در شرايط امروز شايد بهترين راه ارائه ي خدمات تشخيصي آزمايشگاهي باشد. با حدود ٢٥ سال آموزش و تجربه و تحقيق در آزمايشگاه پاتولوژي باليني و تشريحي ، امروز با پيوستن به کولایف ، احساس توانمندي بيشتري در اجراي آنچه آموختم و تجربه كردم ، دارم.

دکتر رضا رئوفیان
مدیر بخش ژنتیک
دکتر رضا رئوفیان
مدیر بخش ژنتیک

تخصص: ژنتیک پزشکی

تحصیلات:

 • دکترای تخصصی (PhD) ژنتیک پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران، سال 1392
 • دکترای عمومی، دانشکده پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، سال 1377

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای دکتر رضا رئوفیان پس از گذراندن دوره دکترای عمومی در دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، دوره‌ی دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران شروع کرده و سال ۱۳۹۲ فارغ التحصیل شدند. ایشان از سال ۱۳۹۴ رئیس بانک اطلاعات هویت ژنتیک ایران هستند و علاوه بر این از سال ۱۳۹۵ همزمان به عنوان کارشناس معاونت پزشکی و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی کشور فعالیت می‌کنند. رتبه اول آزمون ورودی PhD رشته ژنتیک پزشکی، آزمون سراسری دکتری تخصصی PhD وزارت بهداشت سال1385 و چاپ بیش از ۵۰ مقاله در ژورنال‌های معتبر بین‌المللی از دیگر سوابق پژوهشی و افتخارات ایشان می‌باشد.

دکتر علی نهالی مقدم
مدیر بخش پاتوبیولوژی
دکتر علی نهالی مقدم
مدیر بخش پاتوبیولوژی

تخصص: آسيب شناسي بالینی و تشریحی

تحصیلات:

 • آسيب شناسي، دکترای تخصصی در دانشگاه علوم پزشکي اروميه، سال 1384-1388
 • دکترای حرفه‌ای پزشکي عمومي، دانشگاه علوم پزشكي تبريز، سال 1375-1383
 • كارداني علوم آزمايشگاهي، دانشگاه علوم پزشكي تبريز، سال 1370-1372

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای دکتر علی نهالی پس از گذراندن دوره کاردانی علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در سال 1372 مشغول به ادامه تحصیل در رشته‌ی پزشکی عمومی در این دانشگاه شده و سال 1388 موفق به اخذ مدرک دکترای تخصصی آسیب‌شناسی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شدند. ایشان از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۹ در تمامی بخش‌های آزمایشگاه روتین کلینیکال فعالیت داشته و پس از آن موفق به گذراندن دوره آموزشی تکنيکهاي Surgical Pathology شده‌اند. ۳ سال فعالیت ایشان در آزمایشگاه جهاد دانشگاهی تبریز در بخش‌های IFA و ELISA از دیگر سوابق کاری ایشان می‌باشد. آقای دکتر در سالهای ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۲ به مدت دو سال با عنوان مسئول فنی آزمایشگاه دکتر باقر شهر رامهرمز فعالیت کرده و بعد از آن در سال ۱۳۹۶ با همین عنوان با آزمایشگاه پاتولوژی دکتر شهریار همکاری کردند. ایشان از سال ۱۳۹۶ تا کنون به عنوان مسئول فنی بخش پاتولوژی آزمایشگاه مسعود تهران مشغول به خدمت‌رسانی در حوزه تشخیص و سلامت می‌باشند. انتخاب به عنوان استعداد درخشان دانشگاه علوم پزشکي اروميه در سال 1385 و عنوان دانشجوی برتر پژوهشی دانشگاه علوم پزشکي اروميه در سال 1386 و چاپ مقالات متعدد از دیگر سوابق پژوهشی و افتخارات ایشان می‌باشد.

مهندس نیما انصاری
مدیر ارشد توسعه بازار
مهندس نیما انصاری
مدیر ارشد توسعه بازار

تخصص: توسعه کسب و کار

تحصیلات:

 • کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)، دانشگاه صنعتی شریف، سال ۱۳۹۵
 • کارشناسی مهندسی صنایع، دانشگاه علم و صنعت ایران، سال ۱۳۹۳

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای مهندس نیما انصاری دارای 6 سال تجربه در تحلیل و توسعه کسب و کار در شرکت های خرده فروشی و مشاوره مهندسی است. عمده فعالیت وی در شرکت فروشگاه‏ های زنجیره ‏ای رفاه به عنوان رئیس اداره توسعه و برنامه ریزی بوده و در آنجا به سیاست گذاری توسعه مراکز فروش در کشور و مدیریت فرایندهای اجرایی آن پرداخته است. وی به عنوان یکی از اعضای بنیاد ملی نخبگان، مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت کسب و کار با گرایش استراتژی از دانشگاه صنعتی شریف و مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران دریافت نموده است. ایشان معتقد است استانداردسازی و یکپارچه سازی فرایندها در هر صنعت می تواند به بهبود کارایی و بهینه شدن سیستم منجر شود. از این رو وی در تلاش است به عنوان عضوی از مجموعه کولایف، در محیطی حرفه ای و با اتکا به تجارب قبلی خود، به گسترش این رویکرد در نظام سلامت و به خصوص صنعت آزمایشگاهی بپردازد.

مهندس مهرک زارع زاده
مدیر فناوری اطلاعات
مهندس مهرک زارع زاده
مدیر فناوری اطلاعات

تخصص: فناوری اطلاعات و سیستم‌های اطلاعاتی

تحصیلات:

 • DBA گرایش تحول دیجیتال، دانشگاه تهران، در حال تحصیل
 • کارشناسی ارشد سیستم‌های اطلاعاتی، دانشگاه شفیلد انگلستان، سال 2012
 • کارشناسی مهندسی کامپیوتر - نرم‌افزار، دانشگاه صنعتی اصفهان، سال 1378
 • دیپلم ریاضی- فیزیک، دبیرستان استعدادهای درخشان (سمپاد)، سال 1369 تا 1373

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

خانم مهندس مهرک زارع‌زاده دارای فوق‌لیسانس سیستم‌های اطلاعاتی از دانشگاه شفیلد انگلستان و با بیش از 18 سال سابقه در حوزه فناوری اطلاعات، سیستم‌های اطلاعاتی و تجارت الکترونیک است. وی زندگی کاری خود را از مجموعه آستان قدس رضوی و به عنوان کارشناس برنامه‌نویسی آغاز نمود. پس از 3 سال به شرکت تامین قطعات ایران خودرو دیزل پیوست و مدیریت تیم نرم‌افزاری این شرکت به وی سپرده شد. با تشکیل تیم مهندسی مجدد سازمان در این شرکت به عنوان عضو ارشد تیم در تحول ساختار و فرآیندهای سازمان نقش عمده ایفا نمود. وی پس از طی دوره کارشناسی ارشد در انگلستان به ایران بازگشت و به عنوان مدیر فناوری اطلاعات و توسعه سیستم‌ها در شرکت پخش آماده لذیذ فعالیت کاری خود را ادامه داد. سپس به عنوان مدیر پروژه تجارت الکترونیک شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه وارد این مجموعه شد و در نهایت در سال 1398 همکاری خود را به عنوان مدیر فناوری اطلاعات با کولایف و با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه آغاز نمود.

عباسعلی عباس قمی
مدیر مالی
عباسعلی عباس قمی
مدیر مالی

 

تخصص:  امور مالی

تحصیلات:

 • DBA گرایش کسب و کار، سازمان مدیریت صنعتی، در حال تحصیل
 • MBA گرایش مدیریت مالی، سازمان مدیریت صنعتی، سال 1397
 • کارشناسی حسابداری، دانشگاه آزاد اسلامی رودهن، سال 1392

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای عباسعلی عباس قمی دارای مدرک MBA  گرایش مدیریت مالی از سازمان مدیریت صنعتی و با بیش از ۱۱ سال سابقه در حوزه امور مالی اعم از آموزش، اجراء و مشاوره بوده است. وی زندگی کاری خود را از مجموعه کارخانه گابور و به عنوان کارشناس مالی آغاز نموده و پس از 2 سال به شرکت تولیدی لوتوس پیوست و سرپرستی مالی این شرکت به وی سپرده شد. در آذر ماه سال 93 در شرکت راهیان عصردایا که زیر نظر راه آهن جمهوری اسلامی و شرکت رجاء می باشد، به عنوان مدیر مالی پیوسته و به موازات آن به عنوان مشاور مالی چندین شرکت استارتاپ زیر نظر شرکت رهنما کامیابان نخستین فعالیت نموده است.

وی دوست داشتنی‌ترین قسمت زندگی کاری خود را زمانی می‌داند که به عنوان مدرس امور مالی در سال 92 شروع به فعالیت نموده است. ایشان  در حال حاضر در سازمان مدیریت صنعتی، مجتمع فنی تهران (شعبه سعادت آباد)، مدرسه کسب و کار ماهان و مجتمع  علم و فناوری دانشگاه الزهرا مشغول به تدریس بوده و در نهایت در سال 1398 همکاری خود را به عنوان مدیر مالی با کولایف و با هدف پیاده سازی و توسعه ساختار مالی و اقتصادی شرکت در جهت  ارتقاء سطح سلامت جامعه آغاز نمود.

 

دکتر سید هاشم میرمظلومی
مشاور مدیرعامل در حوزه ژنتیک
دکتر سید هاشم میرمظلومی
مشاور مدیرعامل در حوزه ژنتیک

تخصص: ژنتیک پزشکی

تحصیلات:

 • دکتری ژنتیک پزشکی. انستیتو کنسر کیدوای. دانشگاه راجیو گاندی هندوستان. سال 1388-1392
 • کارشناسی ارشد ژنتیک . دانشگاه بنگلور هندوستان، سال 1385-1387
 • کارشناس زیست شناسی. دانشگاه فردوسی مشهد، سال 1376-1381

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای دکتر سید هاشم میرمظلومی پس از پایان دوره PhD در زمینه ژنتیک پزشکی سیتوژنتیک و سرطان در بیمارستان انکولوژی کیدوای بنگلور وابسته به دانشگاه راجیو گاندی هندوستان،  به ایران مراجعت نموده و در بخش ژنتیک آزمایشگاه دنا مشغول فعالیت گردید.  سپس به عنوان مدیر منطقه‌ای و مسوول علمی تست NIFTY و NGS شرکت Bgi.Dx هنگ کنگ مشغول بکار شد. ایشان در بهمن ماه ۱۳۹۴ به عنوان مدیر عامل آزمایشگاه ژننیک آریاژن وابسته به گروه فرجاد قم انتخاب و فعالیت نمود. علاوه بر این آقای دکتر بنیان گذار شرکت فرنام بازرگان دانش که در زمینه‌های پزشکی، ژنتیک، NGS و بازرگانی  فعال می‌باشد نیز هستند. از جمله فعالیت های علمی ایشان چاپ مقاله ای در زمینه شناسایی ژن مرتبط با کربویی anosmia بروش NGS  با همکاری دانشگاه استنفورد بود که در نشریه Nature به چاپ رسید. ترجمه کتاب اصول سیتوژنتیک بالینی به زبان فارسی از دیگر فعالیت‌های پژوهشی موفق ایشان می‌باشد.

 

مهندس لیلا نوروزپیمان
مسئول دیجیتال مارکتینگ و سئو
مهندس لیلا نوروزپیمان
مسئول دیجیتال مارکتینگ و سئو

تخصص: دیجیتال مارکتینگ و سئو 

تحصیلات:

 • MBA، دانشگاه تهران، سال 1398-1399
 • کارشناسی مهندسی رباتیک، دانشگاه صنعتی شاهرود، سال 1383- 1387
 • دیپلم ریاضی فیزیک، مرکز استعداد‌های درخشان (سمپاد)، سال 1379-1383

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

خانم مهندس لیلا نوروزپیمان کار خود را همزمان با تحصیلات دانشگاهی از سال ۱۳۸۶ در زمینه اتوماسیون صنعتی در شرکت توسعه مهندسی سایپا شروع کرد. ایشان پس از فراغت از تحصیل در سال ۱۳۸۷ وارد مجموعه تاپکو شده و کار خود را با عنوان طراح و کارشناس اتوماسیون صنعتی ادامه دادند. در سال ۱۳89 ایشان با عنوان کارشناس ارشد اتوماسیون وارد مجموعه فرینه صنعت شدند. سال ۱۳۹۰  ایشان دوباره برای طراحی پروژه اتوماسیون سایپا (ابن البلد عراق) مجددا به شرکت توسعه مهندسی سایپا بازگشتند و در این مدت پروژه‌های مختلفی را در بخش‌های مختلف شرکت پارس‌خودرو و سایپا به انجام رساندند. علاوه بر فعالیت‌های فنی ایشان در این مدت به عنوان ناظر نصب ربات‌های صنعتی و مدرس برنامه‌های اتوماسیون صنعتی با مجموعه‌های خصوصی همکاری داشته‌اند. ایشان سال ۱۳۹۱ مجموعه خانه هوشمند نتالتک را تاسیس کرده و علاوه بر اجرای پروژه‌های خانه هوشمند به مدت ۳ سال به بیش از ۵۰۰ نفر از مدیران و کارشناسان شرکت‌های خصوصی و دولتی هوشمندسازی ساختمان و خانه هوشمند را تدریس نمودند. ایشان همزمان با تاسیس نتالتک وارد عرصه تخصصی برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و سئو شده و از سال ۱۳۹۱ تا هم اکنون با مجموعه‌های مختلفی در قالب مشاوره و اجرای پروژه همکاری نمودند. سال ۱۳۹۵ به عنوان سهامدار وارد تیم مدیریتی ایران اکسپلوریشن شده و به عنوان   مدیر توسعه کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ  این مجموعه بین المللی را به عهده داشتند.  خانم مهندس لیلا نوروزپیمان سال ۱۳۹۷ به استارتاپ حقوقی دادپرداز پیوسته و به عنوان مدیر دیجیتال مارکتینگ و سئو در این مجموعه مشغول به فعالیت شدند. همزمان ایشان در این مدت به عنوان مشاور و مجری در کنار مجموعه‌های مختلف بوده‌ و در حال حاضر ایشان به عنوان مسئول دیجیتال مارکتینگ و سئو مجموعه آزمایشگاهی کولایف و با هدف نقش آفرینی در راستای ارتقا سلامت جامعه با بهره‌گیری از روش‌های نوین فعالیت فعالیت می‌کنند.

 

بهزاد خداداد لشگری
سوپروایزر آزمایشگاه مرکزی
بهزاد خداداد لشگری
سوپروایزر آزمایشگاه مرکزی

تخصص: کارشناس علوم آزمایشگاهی

تحصیلات:

 • کارشناسی علوم آزمایشگاهی، دانشگاه اراک، سال 1391 - 1393
 • کاردانی علوم آزمایشگاهی، دانشگاه تهران، سال 1377 - 1379

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای بهزاد لشگری بلافاصله پس از اخذ مدرک کاردانی، در مراکز درمانی وابسته به ارتش ( به عنوان مسئول بخش های مختلف آزمایشگاه و پس از چندسال به عنوان سوپروایزر ) مشغول به انجام وظیفه گردید. به صورت همزمان در بخش خصوصی نیز فعالیت داشته که از مهمترین آنها میتوان به آزمایشگاه چهر (مسئول بخش هماتولوژی / 1380 تا 1382 ) ، بیمارستان کسری ( مسئول شیفت عصر و شب / 1382 تا 1389 ) ، بیمارستان محب مهر ( مسئول شیفت عصر و شب / 1389 تا 1395 ) و آزمایشگاه دنا ( سوپروایزر / 1395 تا 1398 ) اشاره کرد. از ابتدای دی ماه 1398 و پس از آشنایی با چشم اندازهای عالی سازمانی و اهداف متعالی آزمایشگاه‏های یکپارچه پزشکی کولایف، با علاقه و انگیزه فراوان و با هدف ارتقاء بیش از پیش دانش فنی و تئوری خود و کمک به رسیدن سازمان به اهداف تعیین شده، به این مجموعه اضافه شد.

الهه زال
سوپروایزر آزمایشگاه مرکزی
الهه زال
سوپروایزر آزمایشگاه مرکزی

تخصص: علوم آزمایشگاهی

تحصیلات:

 • کاردانی علوم آزمایشگاهی، دانشگاه  قم، سال 1380 - 1382

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

خانم الهه زال دارای مدرک کاردانی علوم آزمایشگاهی از دانشگاه قم و با بیش از 15 سال سابقه خدمت در حوزه آزمایشگاهی بوده است.

وی زندگی کاری خود را از  حضور در طرح مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در مرکز دولتی استان آغاز نمود و بس از طی یکسال از خدمت در آزمایشگاه خصوصی سلامت بعنوان سوپروایزر مشغول بکار شد پس از آن در آزمایشگاه قرآن و عترت بعنوان مسئول شیفت عصر بمدت 4 سال خدمت داشت.

در ادامه به مجموعه آزمایشگاه دانش پیوست و پس از 2 سال بعنوان سوپروایزر شیفت عصرهمکاری را با این مرکز ادامه داد و در نهایت در سال 98 همکاری خود را بعنوان سوپروایزر بخش اداری و ارجاعی با کولایف و با هدف یکپارچه سازی و ارتقا سطح سلامت جامعه آغاز نمود.

 

مهندس سعید عباس علیان
مسئول پشتیبانی
مهندس سعید عباس علیان
مسئول پشتیبانی
ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com