چرا عضویت در کولایف؟

 

 

در حال حاضر بیش از 5000 آزمایشگاه‏ تشخیص طبی در کشور مشغول به فعالیت هستند و هر یک به سهم خود نقشی مهم را در ارائه خدمات تشخیص طبی به مراجعان و بیماران ارائه می‌‏نمایند.

آزمایشگاه‏‌های یکپارچه پزشکی کولایف با هدف کمک به ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شده در آزمایشگاه‏‌ها از طریق یکپارچه‌سازی و تخصصی کردن فرایندهای داخلی هر آزمایشگاه به وجود آمده است. آزمایشگاه‌هایی که به عضویت کولایف در می‏‌آیند، به پذیرش، نمونه‌گیری و انجام بخشی از آزمایش‌‏ها می‌پردازند و بخش دیگر آزمایش‌ها نیز در آزمایشگاه مرکزی کولایف انجام می‌‏شود. در نتیجه امکان انجام گستره بزرگتری از آزمایش‌ها با هم‌افزایی میان این آزمایشگاه‌ها وجود خواهد داشت.

شما می‌توانید از طریق عضویت در کولایف، بیش از پیش اقدامات خود را بر آگاهی ‏بخشی به متقاضیان خدمات آزمایشگاهی و ارائه پیشنهاد به آنان جهت استفاده از این خدمات متمرکز نمایید.

علاوه بر این، عضویت در کولایف فرصت بهره‌‏برداری از هم‌‏افزایی ایجاد شده در این مجموعه را به واسطه ظرفیت برندسازی و پتانسیل رشد آن برای شما فراهم آورده و ضمن حفظ نام فعلی آزمایشگاه، امکان برندسازی مشترک را با کولایف ایجاد می‌نماید.

ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com