چرا عضویت در کولایف؟

 

 

در حال حاضر بیش از 5000 آزمایشگاه‏ تشخیص طبی در کشور مشغول به فعالیت هستند و هر یک به سهم خود نقشی مهم را در ارائه خدمات تشخیص طبی به مراجعان و بیماران ارائه می ‏نمایند.

آزمایشگاه‏ های یکپارچه پزشکی کولایف با هدف کمک به ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شده در آزمایشگاه‏ ها از طریق یکپارچه ‏سازی و تخصصی کردن فرایندهای داخلی هر آزمایشگاه به وجود آمده است. آزمایشگاه ‏هایی که به عضویت کولایف در می‏آیند، به پذیرش، نمونه ‏گیری و انجام بخشی از آزمایش ‏ها می ‏پردازند و بخش دیگر آزمایش ‏ها نیز در آزمایشگاه مرکزی کولایف انجام می ‏شود. در نتیجه امکان انجام گستره بزرگتری از آزمایش ‏ها با هم ‏افزایی میان این آزمایشگاه ‏ها وجود خواهد داشت.

شما می ‏توانید از طریق عضویت در کولایف، بیش از پیش اقدامات خود را بر آگاهی ‏بخشی به متقاضیان خدمات آزمایشگاهی و ارائه پیشنهاد به آنان جهت استفاده از این خدمات متمرکز نمایید.

علاوه بر این، عضویت در کولایف فرصت بهره ‏برداری از هم ‏افزایی ایجاد شده در این مجموعه را به واسطه ظرفیت برندسازی و پتانسیل رشد آن برای شما فراهم آورده و ضمن حفظ نام فعلی آزمایشگاه، امکان برندسازی مشترک را با کولایف ایجاد می ‏نماید.

 

ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com