اولین وبینار تخصصی تشخیص و درمان هلیکوباکتر پیلوری در سال ۱۳۹۹

اولین وبینار تخصصی تشخیص و درمان هلیکوباکتر پیلوری در سال ۱۳۹۹

اولین وبینار تخصصی تشخیص و روش‌های درمان هلیکوباکتر پیلوری در سال ۱۳۹۹ با حضور جناب آقای دکتر ناصر ابراهیمی دریانی استاد تمام گوارش و کبد دانشگاه تهران در تاریخ پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه از ساعت ۱۵:۳۰ الی۱۷:۳۰ با حمایت شرکت داروسازی دکتر عبیدی و معرفی داروی تاوانکس (لووفلوکساسین) برگزار می‌شود.
همچنین جناب آقای دکتر آرش میراولیایی فوق تخصص گوارش و کبد و سرکار خانم دکتر سارا کدخدایی دکترای تخصصی میکروب شناسی در حوزه مقاومت های دارویی هلیکوباکتر در این وبینار حضور خواهند داشت. 
در این وبینار استاد ابراهیمی دریانی و دکتر میراولیایی به بررسی روش‌های تشخیص و درمان عفونت معده خواهند پرداخت و دکتر کدخدایی بطور تخصصی دلایل شکست درمان بیماری‌های ناشی از هلیکوباکتر را از دیدگاه باکتری شناسی و پزشکی بررسی خواهند کرد. در پایان ایشان بهترین روش درمان عفونت معده را بر اساس پروتکل های مطرح شده در سال ۲۰۲۰ معرفی خواهند نمود.
خانم دکتر کدخدایی هم اکنون مدیر دپارتمان تخصصی هلیکوباکتر در آزمایشگاه یکپارچه پزشکی کولایف می‌باشند. کولایف به عنوان اولین مرکز پزشکی تخصصی کشت بیوپسی معده و تعیین حساسیت­‌های آنتی‌بیوتیکی هلیکوباکتر پیلوری در کشور خدمات خود را آغاز کرده است. در این مرکز پنل حساسیت آنتی‌بیوتیکی کامل و استاندارد هلیکوباکتر در سویه‌های جدا شده از بیوپسی معده بیماران بر اساس دستورالعمل موسسه استاندارد آزمایشگاهی و پزشکی (CLSI M45-A2) انجام می‌شود.
در آزمایشگاه یکپارچه کولایف امکان تعیین حداقل غلظت ریشه‌کن کننده هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مقاوم به درمان نیز وجود دارد. 

برای شرکت در این وبینار بر روی لینک زیر کلیک کنید:
https://cmelearn.ir/course/10598
 

ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com