مزایای خدمات کولایف برای پزشکان

آزمایشگاه ‏ها بیشترین سهم را در تشخیص ‏های پزشکی و درمانی در اختیار دارند و پزشکان غالباً در جستجوی آزمایشگاه‏ هایی هستند که دقت و صحت بالایی در جواب‏دهی داشته و فرایند نمونه‌ گیری، انجام و اعلام نتیجه‌ آزمایش را در کوتاه ‏ترین زمان ممکن انجام دهند. علاوه بر این آن ‏ها ترجیح می‌ دهند بیمار را به آزمایشگاه ‌هایی ارجاع دهند که گستره حداکثری از آزمایش ‏های مورد نظر آنان را از مراجعان پذیرش نمایند.

آزمایشگاه‏ های یکپارچه پزشکی کولایف با هدف برآورده کردن این انتظارات، یعنی دقت و صحت، سرعت و تنوع آزمایش ‏ها – به خصوص آزمایش ‏های روز دنیا جدید- شکل گرفته است. کولایف می ‏کوشد با دستیابی به این مهم، به سهم خود گامی در ارتقای سطح کیفیت خدمات آزمایشگاهی در کشور بردارد و با ارائه جواب ‏های دقیق، سریع و قابل اعتماد به آزمایش ‏ها، شما پزشکان محترم را در تشخیص هر چه دقیق ‏تر بیماری ‌ها و انجام امور پیشگیری و درمان یاری دهد.

سیستم نرم ‏افزاری یکپارچه کولایف نیز که در تمام آزمایشگاه ‏های زیرمجموعه آن استقرار یافته است، این امکان را برای شما فراهم می ‏آورد که ضمن حفظ حریم خصوصی کاربران، اطلاعات مربوط به آزمایش‏ های بیماران خود را به طور تجمیع شده مشاهده نموده و نتایج را با آخرین سوابق آزمایش ‏های آنان مقایسه نمایید و بدین ترتیب روند وضعیت سلامت بیماران خود را به دقت تحت نظر بگیرید.

کولایف در صدد است با شکل‏ دهی شبکه ‏ای از پزشکان و متخصصان درمانی و با اتکا به بورد علمی خود، به مجموعه ‏ای پیشرو در ارائه خدمات تشخیص طبی متناسب با علم روز دنیا تبدیل گردد. همکاری شما پزشکان محترم با این مجموعه، ضمن اعتباربخشی به ما، امکان اتصال به شبکه ‏ای گسترده از پزشکان مختصص و خبرگان علوم آزمایشگاهی و به اشتراک ‏گذاری یافته ‏ها و تجربیات را برای شما به ارمغان می‏ آورد.

ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com