مزایای خدمات کولایف برای پزشکان

آزمایشگاه‌ها بیشترین سهم را در تشخیص‌های پزشکی و درمانی در اختیار دارند و پزشکان غالباً در جستجوی آزمایشگاه‏‌هایی هستند که دقت و صحت بالایی در جواب‏دهی داشته و فرایند نمونه‌‌گیری، انجام و اعلام نتیجه‌ آزمایش را در کوتاه‌‏ترین زمان ممکن انجام دهند. علاوه بر این آن‌ها ترجیح می‌‌دهند بیمار را به آزمایشگاه‌هایی ارجاع دهند که گستره حداکثری از آزمایش‌های مورد نظر آنان را از مراجعان پذیرش نمایند.

آزمایشگاه‏‌های یکپارچه پزشکی کولایف با هدف برآورده کردن این انتظارات، یعنی دقت و صحت، سرعت و تنوع آزمایش‌ها – به خصوص آزمایش‌های روز دنیا جدید- شکل گرفته است. کولایف می‌کوشد با دستیابی به این مهم، به سهم خود گامی در ارتقای سطح کیفیت خدمات آزمایشگاهی در کشور بردارد و با ارائه جواب‌‏های دقیق، سریع و قابل اعتماد به آزمایش‌‏ها، شما پزشکان محترم را در تشخیص هر چه دقیق‌تر بیماری‌ها و انجام امور پیشگیری و درمان یاری دهد.

سیستم نرم‌‏افزاری یکپارچه کولایف نیز که در تمام آزمایشگاه‌های زیرمجموعه آن استقرار یافته است، این امکان را برای شما فراهم می‌‏آورد که ضمن حفظ حریم خصوصی کاربران، اطلاعات مربوط به آزمایش‏‌های بیماران خود را به طور تجمیع شده مشاهده نموده و نتایج را با آخرین سوابق آزمایش‌های آنان مقایسه نمایید و بدین ترتیب روند وضعیت سلامت بیماران خود را به دقت تحت نظر بگیرید.

کولایف در صدد است با شکل‏ دهی شبکه‌‏ای از پزشکان و متخصصان درمانی و با اتکا به بورد علمی خود، به مجموعه‌‏ای پیشرو در ارائه خدمات تشخیص طبی متناسب با علم روز دنیا تبدیل گردد. همکاری شما پزشکان محترم با این مجموعه، ضمن اعتباربخشی به ما، امکان اتصال به شبکه‌‏ای گسترده از پزشکان مختصص و خبرگان علوم آزمایشگاهی و به اشتراک‌‏گذاری یافته‌ها و تجربیات را برای شما به ارمغان می‏‌آورد.

ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com