تیم مدیریت

دکتر مهرداد ضرغامی
بنیان‌گذار و عضو هیئت مدیره
دکتر مهرداد ضرغامی
بنیان‌گذار و عضو هیئت مدیره

تخصص: علوم آزمایشگاهی
تحصیلات:

 1. دکترای حرفه‌ای علوم آزمایشگاهی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، سال 1365-1373
 2. دوره دکترای مدیریت استراتژی DBA، موسسه ماهان، سال ۱۳۹۸ تا هم‌اکنون
 3. دوره مدیریت، دانشگاه تهران، سال 1386
 4. فوق دیپلم علوم آزمایشگاهی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سال ۱۳۶۲-۱۳۶۴

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:
آقای دکتر ضرغامی پس از پایان تحصیلات خود در رشته دکترای علوم آزمایشگاهی طرح خود را به عنوان مسئول فنی آزمایشگاه پلی‌کلینیک بوعلی قم در سازمان تامین اجتماعی گذراندند. ایشان در سال ۱۳۷۶ آزمایشگاه دانش قم را تاسیس کرده و در حال حاضر نیز به عنوان موسس و مسئول فنی این مجموعه مشغول به فعالیت هستند. سال ۱۳۷۹ آقای دکتر موفق به تاسیس اولین مرکز تصویربرداری پزشکی استان قم با نام پرتو طب آزما شده و هم اکنون هم عضو هیئت مدیره این مجموعه تشخیصی می‌باشند. یکی دیگر از سوابق اجرایی ایشان در این سال‌ها، مسئولیت فنی آزمایشگاه مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم به مدت ۶ سال بود. شوق فراوان به ارائه خدمات تشخیصی و تسهیل این فرآیند باعث شد تا سال ۱۳۹۰ به عنوان مدیرعامل در اولین مرکز رادیوتراپی استان قم مشغول به فعالیت باشند. سال ۱۳۹۲ ایشان به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره در دومین مرکز تصویربرداری استان قم با نام تابش پرتو منصوب شدند. روحیه کارآفرینی و هدف‌های بزرگی که در راستای ارتقای سلامت هم‌وطنان بود دلیلی محکم بود برای تاسیس گروه تشخیصی درمانی فرجاد و ایشان در حال حاضر نیز با سمت موسس و رئیس هیئت مدیره در این مجموعه مشغول به فعالیت می‌باشند. لازم به ذکر است که این گروه در حوزه‌های مختلفی همچون تصویربرداری پزشکی، آنکولوژی، آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی در شهر قم فعالیت می‌کند و یکی از مجموعه‌های موفق تشخیصی در این شهر می‌باشد. آقای دکتر ضرغامی سال ۱۳۹۶ اولین آزمایشگاه ژنتیک استان قم را با نام آریا ژن با همکاری گروه فرجاد تاسیس کردند. تجربه‌ی سالیان متوالی کارآفرینی موفق در زمینه علوم آزمایشگاهی و تشخیصی و بازدید از آزمایشگاه‌های شبکه‌ای اروپایی باعث شد تا سال ۱۳۹۵ ایده اولیه تاسیس کولایف شکل بگیرد. ایشان ایده را ابتدا در انجمن علوم آزمایشگاهی مطرح نمود که مورد استقبال هیئت مدیره انجمن واقع نشد. در راستای عملیاتی کردن این ایده یک قرارداد همکاری برای انتقال دانش فنی با یک آزمایشگاه فرانسوی امضا شد و آقای دکتر موفق شدند تا با همکاری جامعه آزمایشگاهی و گروه فرجاد مرحله عملیاتی این پروژه را در سال ۱۳۹۷ شروع کنند. ایده‌ی آزمایشگاه‌های یکپارچه کولایف برخلاف آنچه به ظاهر تصور می‌شد با هدف رونق و پیشرفت آزمایشگاه‌های کوچک و ایجاد یک بستر مناسب جهت فارغ‌التحصیلان گروه‌های مختلف آزمایشگاهی بالینی و پاتولوژی برای داشتن کسب و کار شخصی و بالابردن سطح کیفی خدمات استوار بوده و ایشان همچون سال‌های گذشته با روحیه کارآفرینی خود، این بار در استان تهران و با هدف گسترش این مجموعه در سراسر کشور به رشد این مجموعه همچون سایر تجربیات موفق قبلی بسیار امیدوار هستند. از دیگر سوابق ایشان به ۸ سال عضویت در هیئت مدیره نظام پزشکی استان قم و عضویت در هیئت مدیره اتاق تعاون این استان از سال ۱۳۸۶ تا هم‌اکنون را می‌توان نام برد.

دکتر فرشید گل‌زاده کرمانی
بنیان‌گذار، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره
دکتر فرشید گل‌زاده کرمانی
بنیان‌گذار، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره

تخصص: کارآفرینی، مدیریت و توسعه کسب‌وکار

تحصیلات:

 • دکتری مدیریت دانش، دانشگاه شفیلد انگلستان، سال 1388 تا 1393
 • کارشناسی ارشد مدیریت MBA، دانشگاه صنعتی شریف، سال 1381 تا 1383
 • کارشناسی مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف، سال 1373 تا 1378
 • دیپلم ریاضی- فیزیک، دبیرستان استعدادهای درخشان (سمپاد)، سال 1369 تا 1373

 

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

دکتر گل‌زاده از سال 93 تا 97 به عنوان عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، طرح تحول راهبردی رفاه را در قالب ده پروژه استراتژیک اجرا کرد که در نتیجه آن: بازسازی کامل زیرساخت‌های شرکت در حوزه‌های مختلف و بازطراحی برند رفاه که موجب احیاء دوباره این نشان تجاری ملی شد. صنعت خرده‌فروشی در سال‌های گذشته، توسعه قابل ملاحظه‌ای یافت و اولین اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور تاسیس و دکتر گل‌زاده از سال 95 به عنوان عضو هیئت رییسه اتحادیه انتخاب شد.

انتخاب ایشان به عنوان کارآفرین برتر و انتخاب شرکت رفاه به عنوان واحد برتر اشتغالزای کشور، رتبه اول از نظر شاخص بازده فروش در سال 96 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی ایران و کسب جایزه کارآفرین ِ نوآور کشورهای اسلامی در همایش نخبگان اقتصادی جهان اسلام در اجلاس سازمان همکاری کشورهای اسلامی در مالزی (به جهت توسعه کیفی و کمی، اشتغال زایی جوانان، استفاده از فناوری و نوآوری های متعدد در بسط و گسترش کسب و کار) برخی دستاوردهای کارآفرینی ایشان در این دوره است.

در سال‌های 95 و 96، به عنوان عضو هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس، طرح سازمان تجاری باشگاه‌های ورزشی ایران را دنبال کرد. دکتر گل‌زاده در سال 92 تا 93 به عنوان عضو هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری خارجی ایران (ایفیک)، استراتژی توسعه سرمایه‌گذاری خارجی ایران را تدوین و به عنوان عضو ناظر در شرکت ایهاگ در دسلدورف، سبد سرمایه‌ ایران در شرکت‌های خارجی را ارزیابی نمود.

فرشید گل‌زاده در سال 90 تا 92 همزمان با تحصیل دوره دکتری در انگلیس، در تاسیس هلدینگ سرمایه‌گذاری رامان مشارکت و با جذب سرمایه برخی ایرانیان خارج از ایران، توسعه برخی شرکت‌ها در صنایع مختلف ایران را دنبال کرد.

تاسیس و مدیریت شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی در بین سال‌های 79 تا 88 از جمله شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا (تنها تولیدکننده سیستم‌های پیام‌کوتاه در اپراتورهای موبایل در کشور)، شرکت مهندسی مشاور سامان (مجری طرح‌های مهندسی ارزش پروژه‌های شهری، برنامه استراتژیک صنعت مس کشور، بازطراحی ارتباطات بازاریابی صنعت بانکداری)، شرکت فناوری و نوآوری هیرسا (مشاور مدیریت و مرکز آموزش)، شرکت ارگ بین‌المللی (مجری پروژه پایلوت دولت الکترونیکی در ایران در سال‌های 82 تا 84)، شرکت فرآسیا (شرکت تخصصی فناوری اطلاعات در صنعت بیمه) و ... از دیگر سوابق اجرایی دکتر گل‌زاده است.

علی عرفانی
عضو هیئت مدیره
علی عرفانی
عضو هیئت مدیره

تخصص: بازرگانی و تجهیزات پزشکی
تحصیلات:

 •  لیسانس فیزیک کاربردی، دانشگاه آزاد تهران مرکز، سال 1370-1374

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای علی عرفانی پس از تکمیل تحصیلات دوره لیسانس در رشته فیزیک کاربردی دانشگاه آزاد، با جمعی از دوستان خود شرکت کامپیوتری تاسیس نموده و تا سال ۱۳۷۸ در این مجموعه مشغول به کار بود. پس از آن ایشان در سال 1378 به عنوان مهندس فروش وارد شرکت فن‌آوری آزمایشگاهی شده و در سمت‌های مختلفی مانند مدیر منطقه‌ای، مدیر محصول و پروژه فعالیت کرده و هم اکنون نیز  به عنوان مدیر گروه در این شرکت مشغول به فعالیت می‌باشند. آقای علی عرفانی با توجه به سوابق کاری و کارنامه درخشان خود در حوزه تجهیزات آزمایشگاه از دانش و تخصص خوبی برخوردار بوده و هم اکنون به عنوان مدیر تامین و عضو هیئت مدیره در آزمایشگاه‌های یکپارچه کولایف فعالیت می‌نمایند. ایشان با هدف ارتقا سلامت با بهره‌گیری از تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا به این مجموعه آزمایشگاهی پیوسته اند.

احسان اردستانی
مدیر استراتژی
احسان اردستانی
مدیر استراتژی

تخصص: توسعه کسب و کار، طراحی سازمان

تحصیلات:

 • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (سیستم ها) از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) (سال 1387)
 •  کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان (سال 1384)

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای مهندس احسان اردستانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه پلی تکنیک تهران می‌باشند . ایشان دارای 13 سال سابقه در حوزه های مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار و تحول سازمانی در شرکت های مختلف بوده است. سازمان مدیریت صنعتی، گروه مپنا، شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران، شرکت فناپ و شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه بخشی از شرکت هایی بوده اند که ایشان در آن به توسعه و تحول سازمانی فعالیت داشته اند. آخرین تجربه ایشان به عنوان مدیر توسعه فروشگاه های زنجیرهای رفاه بوده است که با هدف توسعه فروشگاه های این شرکت در کل کشور انجام شده است. همکاری در کولایف از سال 1397 آغاز و هدف از فعالیت در کولایف همکاری در توسعه یک کسب و کار حرفه ای و مدرن و ارائه خدمات درمانی در ترازی متفاوت می باشد و امیدواریم بتوانیم این هدف را برآورده کنیم.

عباسعلی عباس قمی
مدیر مالی و اداری
عباسعلی عباس قمی
مدیر مالی و اداری

 

تخصص:  امور مالی

تحصیلات:

 • DBA گرایش کسب و کار، سازمان مدیریت صنعتی، در حال تحصیل
 • MBA گرایش مدیریت مالی، سازمان مدیریت صنعتی، سال 1397
 • کارشناسی حسابداری، دانشگاه آزاد اسلامی رودهن، سال 1392

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

آقای عباسعلی عباس قمی دارای مدرک MBA  گرایش مدیریت مالی از سازمان مدیریت صنعتی و با بیش از ۱۱ سال سابقه در حوزه امور مالی اعم از آموزش، اجراء و مشاوره بوده است. وی زندگی کاری خود را از مجموعه کارخانه گابور و به عنوان کارشناس مالی آغاز نموده و پس از 2 سال به شرکت تولیدی لوتوس پیوست و سرپرستی مالی این شرکت به وی سپرده شد. در آذر ماه سال 93 در شرکت راهیان عصردایا که زیر نظر راه آهن جمهوری اسلامی و شرکت رجاء می باشد، به عنوان مدیر مالی پیوسته و به موازات آن به عنوان مشاور مالی چندین شرکت استارتاپ زیر نظر شرکت رهنما کامیابان نخستین فعالیت نموده است.

وی دوست داشتنی‌ترین قسمت زندگی کاری خود را زمانی می‌داند که به عنوان مدرس امور مالی در سال 92 شروع به فعالیت نموده است. ایشان  در حال حاضر در سازمان مدیریت صنعتی، مجتمع فنی تهران (شعبه سعادت آباد)، مدرسه کسب و کار ماهان و مجتمع  علم و فناوری دانشگاه الزهرا مشغول به تدریس بوده و در نهایت در سال 1398 همکاری خود را به عنوان مدیر مالی با کولایف و با هدف پیاده سازی و توسعه ساختار مالی و اقتصادی شرکت در جهت  ارتقاء سطح سلامت جامعه آغاز نمود.

 

مهرک زارع زاده
مدیر فناوری اطلاعات و تحلیل سیستم ها
مهرک زارع زاده
مدیر فناوری اطلاعات و تحلیل سیستم ها

تخصص: فناوری اطلاعات و سیستم‌های اطلاعاتی

تحصیلات:

 • DBA گرایش تحول دیجیتال، دانشگاه تهران، در حال تحصیل
 • کارشناسی ارشد سیستم‌های اطلاعاتی، دانشگاه شفیلد انگلستان، سال 2012
 • کارشناسی مهندسی کامپیوتر - نرم‌افزار، دانشگاه صنعتی اصفهان، سال 1378
 • دیپلم ریاضی- فیزیک، دبیرستان استعدادهای درخشان (سمپاد)، سال 1369 تا 1373

بیوگرافی و سوابق اجرایی و پژوهشی:

خانم مهندس مهرک زارع‌زاده دارای فوق‌لیسانس سیستم‌های اطلاعاتی از دانشگاه شفیلد انگلستان و با بیش از 18 سال سابقه در حوزه فناوری اطلاعات، سیستم‌های اطلاعاتی و تجارت الکترونیک است. وی زندگی کاری خود را از مجموعه آستان قدس رضوی و به عنوان کارشناس برنامه‌نویسی آغاز نمود. پس از 3 سال به شرکت تامین قطعات ایران خودرو دیزل پیوست و مدیریت تیم نرم‌افزاری این شرکت به وی سپرده شد. با تشکیل تیم مهندسی مجدد سازمان در این شرکت به عنوان عضو ارشد تیم در تحول ساختار و فرآیندهای سازمان نقش عمده ایفا نمود. وی پس از طی دوره کارشناسی ارشد در انگلستان به ایران بازگشت و به عنوان مدیر فناوری اطلاعات و توسعه سیستم‌ها در شرکت پخش آماده لذیذ فعالیت کاری خود را ادامه داد. سپس به عنوان مدیر پروژه تجارت الکترونیک شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه وارد این مجموعه شد و در نهایت در سال 1398 همکاری خود را به عنوان مدیر فناوری اطلاعات با کولایف و با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه آغاز نمود.

ایقان امام وردی
مدیر ارشد توسعه بازار
ایقان امام وردی
مدیر ارشد توسعه بازار
سعید عباس علیان
مدیر لجستیک
سعید عباس علیان
مدیر لجستیک
زهره ریاضی
مدیر بازاریابی
زهره ریاضی
مدیر بازاریابی
مغریک اوحانیان
مدیر اجرایی
مغریک اوحانیان
مدیر اجرایی
محسن پورهاتفی
مدیر تضمین کیفیت
محسن پورهاتفی
مدیر تضمین کیفیت
نرگس ناصری
مدیر فرانچایزینگ
نرگس ناصری
مدیر فرانچایزینگ

نرگس ناصری، دانش آموخته رشته منابع طبیعی است.

با حضور ۸ساله در صنعت خرده فروشی، به طور متمرکز در حوزه‌ عملیات، توسعه فروشگاهی، فرانچایزینگ‌ و بازرگانی، و ۴سال به عنوان مدیر منطقه شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه فعالیت داشته است.

ایشان تجربه استانداردسازی، تحلیل فرایندها، استقرار سیستم‌های یکپارچه (ERP)، هدف‌گذاری و کوچینگ را به خوبی در صنعت خرده‌فروشی مدرن کسب کرده و لذا انتظار این است که ضمن توسعه و استقرار حرفه‌ای شبکه فرانچایزینگ کولایف به عنوان بستر پایدار ارائه خدمات، در پروژه تحلیل و بهبود فرایندها و طراحی و استقرار سیستم‌‌های اطلاعاتی یکپارچه کولایف، نقشی موثر ایفا نمایند.

وی علاقمند به یادگیری و کار تیمی، ارتباط با افراد، توسعه مهارت های فردی و گروهی‌ست.

احسان علیزاده
مدیر توسعه کسب و کار
احسان علیزاده
مدیر توسعه کسب و کار

احسان علیزاده در سال ۱۳۹۰ مقطع کارشناسی و سه سال بعد مقطع کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران به پایان رساند. در رشته مدیریت کسب‌و کار، موفق به اخذ دومین مدرک کارشناسی ارشد در این رشته گردید.

تجربه تدریس، تجربه مدیریت مرکز نوآوری در دانشگاه تهران، عضویت در هیئت‌مدیره در شرکت‌های صندوق بازنشستگی کشوری با تمرکز بر روی کسب‌وکارهای جدید و حضور به‌ عنوان مشاور در کنار مدیران عامل بخش خصوصی و هم‌چنین شرکت‌های سازمان تأمین اجتماعی (شستا) نیز در سوابق کاری وی است.

رضوان شکاری
مدیر تامین
رضوان شکاری
مدیر تامین
منصوره پورمند
مدیر دیجیتال مارکتینگ
منصوره پورمند
مدیر دیجیتال مارکتینگ
جواد برزگر دو دانگه
سرپرست مالی
جواد برزگر دو دانگه
سرپرست مالی
محمد جمشیدیان
مسئول سخت افزار و شبکه
محمد جمشیدیان
مسئول سخت افزار و شبکه
سعید اسدپور
مسئول پشتیبانی و تدارکات
سعید اسدپور
مسئول پشتیبانی و تدارکات
محبوبه فراهانی
سرپرست اداری
محبوبه فراهانی
سرپرست اداری
مهدی تیپ
سرپرست برنامه و بودجه
مهدی تیپ
سرپرست برنامه و بودجه
گلاره پوستی زاده
کارشناس ارشد بازاریابی دیجیتال
گلاره پوستی زاده
کارشناس ارشد بازاریابی دیجیتال
ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com