چرا مراجعه به کولایف؟

آزمایشگاه‏ های یکپارچه پزشکی کولایف، با هدف بهبود دسترسی شما به خدمات آزمایشگاهی از طریق توسعه مراکز یکپارچه آزمایشگاهی در سطح شهر تهران ایجاد گردیده است و طبق برنامه مقرر شده تنوع گسترده ‏ای از آزمایش ‏های تشخیص طبی عمومی و تخصصی را در هر یک از مراکز زیرمجموعه خود ارائه ‏نماید.

بخشی از نمونه ‏های آزمایش شما پس از آماده ‏سازی از طریق سیستم لجستیک سرد کولایف از آزمایشگاهی که نمونه به آن‏ها تحویل شده است به آزمایشگاه مرکزی کولایف منتقل می ‏شوند تا در آنجا فرایند انجام آزمایش توسط کارشناسان خبره آزمایشگاهی و از طریق تجهیزات اتوماتیک آغاز شود. با توجه به اینکه بخشی از انجام آزمایش‏ ها در آزمایشگاه مرکزی کولایف صورت می ‏گیرد، دقت و صحت جواب ‏ها از طریق سیستم جامع کنترل کیفیت تضمین می‏ گردند تا احتمال خطا در جوابدهی یا نیاز به نمونه ‏گیری مجدد را به صفر نزدیک نمایند. انجام آزمایش‏ ها در آزمایشگاه مرکزی هم‏ چنین سرعت جوابدهی به آزمایش‏ ها را در کولایف در مقایسه با آزمایشگاه‏ های مستقل افزایش داده است چرا که هر یک از تجهیزات آزمایشگاه به طور اختصاصی به بررسی نمونه‏ ها و ارائه جواب می‏ پردازند.

با توجه به میزان یکپارچگی در مجموعه کولایف، شما می ‏توانید به هر یک از آزمایشگاه‏ های زیرمجموعه مراجعه نموده و پس از پذیرش و نمونه ‏گیری، جواب آزمایش خود را به صورت حضوری در هر یک از آزمایشگاه ‏ها یا به صورت آنلاین از طریق وب ‌سایت کولایف دریافت نمایید. شما هم ‏چنین قادر خواهید بود از طریق ورود به پنل کاربری خود، علاوه بر دسترسی به سوابق آزمایش‏ ها، نتایج آزمایش ‌های خود را در بازه‌ های زمانی متفاوت با یکدیگر مقایسه نمایید.

ddd
تهران، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، خیابان شمس لاهیجانی، پلاک 23 ، مجتمع اداری رویال ونک ، طبقه دوم
ddd
info@colifelabs.com