چرا مراجعه به کولایف؟

آزمایشگاه‏‌های یکپارچه پزشکی کولایف، با هدف بهبود دسترسی شما به خدمات آزمایشگاهی از طریق توسعه مراکز یکپارچه آزمایشگاهی در سطح شهر تهران ایجاد گردیده است و طبق برنامه مقرر شده تنوع گسترده‌‏ای از آزمایش‌های تشخیص طبی عمومی و تخصصی را در هر یک از مراکز زیرمجموعه خود ارائه ‏نماید.

بخشی از نمونه‌های آزمایش شما پس از آماده‌‏سازی از طریق سیستم لجستیک سرد کولایف از آزمایشگاهی که نمونه به آن‏‌ها تحویل شده است به آزمایشگاه مرکزی کولایف منتقل می‌شوند تا در آنجا فرایند انجام آزمایش توسط کارشناسان خبره آزمایشگاهی و از طریق تجهیزات اتوماتیک آغاز شود. با توجه به اینکه بخشی از انجام آزمایش‏‌ها در آزمایشگاه مرکزی کولایف صورت می‌‏گیرد، دقت و صحت جواب‌ها از طریق سیستم جامع کنترل کیفیت تضمین می‏‌گردند تا احتمال خطا در جوابدهی یا نیاز به نمونه‌گیری مجدد را به صفر نزدیک نمایند. انجام آزمایش‏‌ها در آزمایشگاه مرکزی هم‏ چنین سرعت جوابدهی به آزمایش‏‌ها را در کولایف در مقایسه با آزمایشگاه‏‌های مستقل افزایش داده است چرا که هر یک از تجهیزات آزمایشگاه به طور اختصاصی به بررسی نمونه‏‌ها و ارائه جواب می‏‌پردازند.

با توجه به میزان یکپارچگی در مجموعه کولایف، شما می‌توانید به هر یک از آزمایشگاه‌های زیرمجموعه مراجعه نموده و پس از پذیرش و نمونه‌گیری، جواب آزمایش خود را به صورت حضوری در هر یک از آزمایشگاه‌ها یا به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت کولایف دریافت نمایید. شما هم ‏چنین قادر خواهید بود از طریق ورود به پنل کاربری خود، علاوه بر دسترسی به سوابق آزمایش‏‌ها، نتایج آزمایش‌های خود را در بازه‌های زمانی متفاوت با یکدیگر مقایسه نمایید.

ddd
تهران، خیابان شریعتی، بالاتراز میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 53، طبقه اول
ddd
info@colifelabs.com